02-4893 Dienstauto (85-ZN-SF)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | KIA |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 85-ZN-SF |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2012 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 170 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.979 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 691 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.670 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.079 kg |
|---|
Bijzonderheden