
Foto: Tjeerd de Ruiter (2023)

Foto: Wim Schuitema (2021)


Foto: Wim Schuitema

Foto: Tjeerd de Ruiter (2023)

Foto: Wim Schuitema (2021)


Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-47 Vlieland |
| Roepnummer | 945 > 02-4701 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 04-HF-TP |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.925 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.575 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.025 kg |
| Bijzonderheden |
|---|