
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 726 > AS1 Harlingen > 02-4631 > 02-4632 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-0239 Tankautospuit Reserve (BX-DJ-21) |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BJ-JJ-75 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 232 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 248 cm |
| Lengte | 697 cm |
| Massa ledig | 9.730 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.270 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.830 kg |
| Bijzonderheden | 2000-2020 Harlingen (726 > AS1 Harlingen > 02-4631 > 02-4632 2020-2020 Drachten (02-4632) T.b.v. Specialisme Technische Hulpverlening (STH) |
|---|