
Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Wim Schuitema (2015)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-46 Harlingen |
| Roepnummer | 02-4601 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-4601 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 06-HTP-9 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m 2022 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 130 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.120 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.980 kg |
| Bijzonderheden |
|---|