02-4572 Gereedschaps/Materiaalvoertuig (VS-82-RK)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VS-82-RK |
|---|
| Bouwjaar | 1992 |
|---|
| Dienstjaren |
1992 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 95 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 200 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.220 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.380 kg |
|---|
| Massa maximaal | 4.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.320 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Voorheen Hulpverleningsvoertuig |
|---|