
Foto: Dennis Kempers
02-7438 Tankautospuit Vakbekwaamheid (BS-HN-66)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7438 Tankautospuit Vakbekwaamheid (BS-HN-66)

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | 630 > TS1 Dokkum > 02-4232 > 02-0232 > 02-7438 |
| Voorganger | 02-0232 Tankautospuit (BL-RL-62) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-HN-66 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 690 cm |
| Massa ledig | 10.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.960 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.625 kg |
| Bijzonderheden | 2006-2021 Dokkum (630 > TS1 > 02-4232) 2021-2025 Dokkum (02-0232) 2025-2026 Heerenveen (02-7438) T.b.v. Vakbekwaamheid Zuid-Oost |
|---|