02-4002 Dienstauto (44-XV-ZN)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Polo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 44-XV-ZN |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 101 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.102 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 578 kg |
|---|
| Massa maximaal | 1.680 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.202 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2015 Leeuwarden (PM7 > 02-6107)
2015-2022 Nes, Ameland (02-4002)
|
|---|